Хто ми

Що ми пропонуємо

АРТ-ПРЕС ЛІДЕР СЕРЕД ПОЛІГРАФІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ

«АРТ-ПРЕС» – компанія, що спеціалізується на розробці й друку поліграфічної та рекламної продукції. Підприємство засноване в 1996 році і за весь період своєї діяльності зуміло завоювати одну з лідерських позицій серед поліграфічних компаній не тільки в м. Дніпро, а й по всій Україні.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ друкованою ПРОДУКЦІЄЮ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

Наша місія – своєчасне забезпечення українського ринку друкованою продукцією найвищої якості, яка гармонійно поєднується з доступною ціною. Тому ми доклали максимум зусиль для створення надійної команди професіоналів, яка має великий досвід роботи і є автором безлічі успішних поліграфічних проектів. Виготовлення продукції здійснюється з використанням офсетного обладнання від виробника зі світовим ім’ям – Heidelberg, а також витратних матеріалів європейських брендів – Michael Huber, UPM, Sora Enso, Sapi, Metsa Board, MCM, Derprosa, які давно вже стали синонімами надійності.

ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ

Ми здійснили оптимізацію всіх стадій робочого процесу, що дозволяє істотно скоротити витрати часу на отримання й обробку заявок клієнтів до здачі готового замовлення. Завдяки такому підходу нам під силу обробка близько 2 тис. проектів різної складності протягом місяця, виконання кожного з яких займає від 2 до 3 робочих днів.

ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Чому обирають саме нас?

Комплекс послуг, що надає компанія і, відповідно, асортимент продукції, що нею випускається, регулярно розширюється. У зв’язку з цим зростає й кількість постійних клієнтів. Ми співпрацюємо з приватними й корпоративними замовниками – представниками рекламного бізнесу, видавничої справи, фінансовими установами, торговельними фірмами і т. д.

Цінності компанії «АРТ-ПРЕС»:

  •  клієнти. Постійні замовники й новачки можуть на 100 % розраховувати на індивідуальний підхід і втілення своїх побажань і творчих задумів у готовому проекті;
  •  співробітники. Для членів креативної команди фірми створені оптимальні умови роботи, у яких вони можуть повністю розкрити свій потенціал і майстерність для розробки поліграфічних шедеврів;
  •  інновації й ноу-хау. Ми прагнемо йти в ногу з часом, щоб виготовлена продукція завжди залишалася на вищому рівні;
  •  контроль якості. Кожен етап розробки проекту й виробничого процесу супроводжується участю експертів, які стежать за дотриманням технологічних процесів і дають оцінку отриманому результату.Ми налаштовані на довгострокове співробітництво. Працюємо з представниками всіх регіонів України. Кожен клієнт має можливість ознайомитися зі зразками продукції та отримати попередній розрахунок вартості запланованого замовлення. Оформити заявку можна як на сайті компанії, так і в телефонному режимі, скориставшись зазначеним номером.Ми завжди раді вітати вас у світі професійної поліграфії «АРТ-ПРЕС»!

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

НОВИНИ КОМПАНІЇ

НАГОРОДИ

НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

НАШІ КЛІЄНТИ