«Арт-ПРЕС» - друкарня лідер серед поліграфічних компаній

«АРТ-ПРЕС» – компанія, що спеціалізується на розробці та друку поліграфічної та рекламної продукції. Підприємство засноване у 1996 році й за весь період своєї діяльності зуміло завоювати одну з лідерських позицій серед поліграфічних компаній не лише м. Дніпра, а й усієї України.

Забезпечення українського ринку друкованою продукцією найвищої якості

Наша місія – своєчасне забезпечення українського ринку друкованою продукцією найвищої якості, що гармонійно поєднується з доступною вартістю. Тому ми доклали максимум зусиль для створення надійної команди професіоналів, яка на сьогодні має великий досвід роботи та є автором багатьох успішних поліграфічних проєктів. Виготовлення продукції здійснюється за допомогою офсетного обладнання від виробника зі світовим ім'ям – Heidelberg, а також витратних матеріалів європейських брендів – Michael Huber, UPM, Stora Enso, Sappi, Metsa Board, MCM, Derprosa, які вже давно стали синонімами надійності.

Оптимізація робочого процесу

Ми здійснили оптимізацію всіх стадій робочого процесу, що суттєво скорочує витрати часу від отримання та обробки заявки клієнта до складання готового замовлення. Завдяки такому підходу нам під силу опрацювання близько 2 тис. проєктів різної складності протягом місяця, виконання кожного з яких займає від 2-х до 3-х робочих днів.

Чому нас обирають

Комплекс послуг, що надає компанія, і, відповідно, асортимент продукції, що випускається, регулярно розширюється. У зв'язку з цим зростає кількість постійних клієнтів. Ми співпрацюємо з приватними та корпоративними замовниками – представниками рекламного бізнесу, видавничої справи, фінансовими установами, торговельними фірмами тощо.

о5

о4

о2

АРТ-ПРЕСС on Facebook АРТ-ПРЕСС on Instagram АРТ-ПРЕСС on Telegram