Про нас Умови Принципи роботи Матеріали Обладнання Блог

НАШІ ПРИНЦИПИ

Наша друкарня гарантує 100% індивідуальний підхід, жорсткий контроль якості, тільки сучасні технології, якісні матеріали та першокласне обладнання. Ні, це не стандартні слова, а справжні характеристики нашої роботи!

100% індивідуальний підхід

Якщо ви не знайшли в каталозі потрібний матеріал/наклад/розмір/формат, просто скажіть про це нашому менеджеру, і ми підберемо все індивідуально під вас. Якщо у вас немає готового макета для друку, наша команда креативних дизайнерів розробить його! Ми за будь-які втілення ваших побажань та творчих задумів.

Ми цінуємо ваш час

Ми приймаємо замовлення онлайн цілодобово, друкуємо продукцію за 1-3 дні. Інформуємо на електронну пошту про готовність вашого замовлення та завжди виготовляємо вчасно!

Жорсткий контроль якості

Німецькі друкарські машини HEIDELBERG запобігають помилкам по всьому виробничому ланцюжку. Кожен етап розробки проєкту та друку супроводжується участю експертів, які стежать за дотриманням технологічних процесів та дають оцінку отриманому результату.

Сучасні технології

Ми прагнемо йти в ногу з часом, щоб наша продукція завжди залишалася на високому рівні. Першокласне німецьке обладнання, що запускається в роботу одним натисканням, інноваційні підходи, знання трендів та матеріали, що виготовляються за сучасними технологіями, – ми вже в майбутньому!

Якісні матеріали

Контроль на кожному етапі, пам'ятаєте? Тому матеріали у нас лише найвищої якості! Наш головний постачальник паперу – Sappi – міжнародна компанія, яка всю сировину вирощує на власних земельних плантаціях у ПАР. Плантації сертифіковані Forest Stewardship Council – Міжнародною лісовою опікунською радою, що регулює лісові ресурси планети. Турбота про природу у поліграфічній промисловості дуже важлива! Крім Sappi, ми також використовуємо витратні матеріали європейських компаній – Michael Huber, UPM, Stora Enso, Metsa Board, MCM, Derprosa. Ці бренди вже давно стали синонімами надійності та перевірені нами у роботі.

Першокласне обладнання

Друк продукції ми довіряємо машинам HEIDELBERG — це німецький бренд, визнаний лауреатом міжнародних стандартів офсетного та цифрового друку. Також ми використовуємо цифрову машину Canon imagePRESS C710 і широкоформатний принтер LinkPrint P200. Це професійна модель гібридного UV-принтера, яка дозволяє друкувати на листових та рулонних матеріалах.

Ми знаємо про якісний продукт все. І готові довести це вам! Запрошуємо оформити замовлення у нашому каталозі.

АРТ-ПРЕСС on Facebook АРТ-ПРЕСС on Instagram АРТ-ПРЕСС on Telegram