ОПЛАТА

Для запуску продукції до друку необхідна 100% передоплата.

Оплатити замовлення ви можете у зручний для вас спосіб:

  • через web-інтерфейс LiqPay; о5
  • готівкою у будь-якому терміналі;
  • через інтернет-банкінг Приват24 чи інший зручний вам;

безготівковій розрахунок:

  • з ПДВ;
  • без ПДВ (оплата ФОП).

Обов'язково вказуйте у призначенні платежу номер замовлення або ім'я замовника для прив'язки платежу до замовлення.

Якщо замовлення ще не надійшло у виробництво, при його скасуванні ми повернемо 100% сплачених коштів на банківську картку або розрахунковий рахунок, з якого надійшла оплата.

Після початку виробництва ми не зможемо повернути кошти.

Для підтвердження оплати при вирішенні проблемних питань (вам не надійшло повідомлення про зарахування оплати) необхідно надіслати скан/фотографію чека або платіжного доручення залежно від способу оплати.

Всю інформацію про раніше оформлені замовлення та історію платежів ви можете переглянути в розділі нашого сайту — Мої замовлення. Для цього потрібно авторизуватися.

Важливо знати

Продукція друкується та видається лише після надходження оплати на наш рахунок. Дата зарахування оплати впливає на термін видачі продукції. Зважайте на дату оплати та час на зарахування коштів при розрахунку необхідної дати отримання готової продукції.

Оплата зараховується автоматично, якщо ви переказуєте кошти через web-інтерфейс LiqPay. При оплаті іншим способом оплата зараховується з 9:00 до 17:00 у робочі дні з інтервалом перевірки надходження коштів на 30 хвилин.

Якщо при оплаті замовлення ви не залишили коментар з номером замовлення або П.І.Б. замовника, необхідно повідомити нашого бухгалтера про виконаний платіж. Якщо ми не зможемо ідентифікувати вашу оплату через відсутність інформації, дату виробництва буде перенесено до моменту підтвердження оплати.

АРТ-ПРЕСС on Facebook АРТ-ПРЕСС on Instagram АРТ-ПРЕСС on Telegram