ВИДИ УПАКОВОК ІЗ КАРТОНУ

Для виготовлення упаковок наша друкарня використовує якісний тонкий картон із зовнішнім крейдованим шаром щільністю до 350 г/м2. Такий матеріал є оптимальним, оскільки поєднує в собі міцність і візуальну привабливість, а також має достатню жорсткість для збереження форми коробки та захисту її вмісту. Коробки з крейдованого картону є ідеальними для друку чітких і насичених зображень.

Ми можемо виготовляти коробки самозбірні з крафт-картону за потребою. Крафт-картон є екологічно чистим матеріалом, що надає упаковці природнього та органічного вигляду. Незалежно від вибору матеріалу ми гарантуємо високу якість картонних коробок із друком.

Види картонної упаковки можна систематизувати за двома основними параметрами: за призначенням та конструкцією.

ВИДИ КАРТОННИХ УПАКОВОК ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

Споживча упаковка

Споживча упаковка з картону часто називається товарною упаковкою чи рекламною, призначена для представлення товарів на полицях магазинів. Рекламна упаковка ретельно проєктується і виготовляється, щоб привернути увагу та створити сприятливе перше враження про товари для потенційних покупців. Цей тип картонних коробок широко використовується в фармацевтиці, косметиці, парфумерії, для постільної білизни тощо.

Кондитерська упаковка

Цей вид картонної упаковки найчастіше використовується для кондитерських виробів, таких як торти, печиво, цукерки, тістечка та інші солодощі. Зазвичай вона має привабливий дизайн та зручний внутрішній простір для виробів. Кондитерська упаковка виглядає як коробочка з прозорою кришкою, яка дозволяє покупцям оглядати продукти, не відкриваючи саму коробку.

Подарункова упаковка

Головною особливістю подарункової упаковки є можливість індивідуалізації, яка надає їй неповторний стиль та зовнішній вигляд. Різноманіття розмірів і форм подарункових коробок значно відрізняють їх одна від одної. Варіативність дизайну дозволяє підкреслити особливість подарунка та створити неповторне перше враження.

Ми можемо виготовити подарункову упаковку із білого картону з будь-яким зображенням, включаючи брендові кольори, логотипи, слогани та інші рекламні елементи.

ВИДИ КАРТОННИХ УПАКОВОК ЗА КОНСТРУКЦІЯМИ

«Кришка-дно» зі кріпленням на замок

Коробки з конструкцією «кришка-дно» – плоскі картонні коробки, що складаються з двох окремих частин (нецільнокроєна упаковка), які точно стикаються. Вони зазвичай виготовляються з високоякісного картону і часто використовуються для упаковки подарунків.

Основні особливості.

 • Конструкція «кришка-дно» дозволяє легко відкривати та закривати коробку, що робить її зручною для користувачів.
 • Цей тип упаковки виглядає стильно. Ідеальний для упаковки товарів у роздрібну торгівлю та для подарунків.
 • Коробки «кришка-дно» можна легко декорувати, додавши на них логотипи, написи або ілюстрації.

о5

Самозбірна зі замками

Самозбірні коробки висікаються з листа картону та складаються без використання клею або інших додаткових матеріалів за допомогою замка. Часто використовуються для легкої та ефективної упаковки товарів.

Основні особливості

 • Однією з основних переваг самозбірних коробок є легкість їхньої збірки. Вони складаються без зайвих зусиль та без необхідності використовувати клей.
 • Самозбірні коробки не займають багато місця в транспорті або на складі, оскільки можуть залишатися у вигляді листа.
 • Легке інструкційне складання заощаджує час та ресурси під час упаковки.
 • Коробки самозбірні кольорові доступні в різних розмірах, що робить їх універсальними для товарів.

о5

Коробки зі закладенням торців і складаними стінками

Така коробка складається, щоб утворити прямокутну форму, і може бути зручно зібрана та розібрана. Зазвичай цей тип коробки використовується для упаковки товарів, які не потребують додаткового збирання або клею.

Основні особливості

 • Збірне дно дозволяє легко та швидко скласти коробку без особливих зусиль або клею.
 • Ця коробка має міцну структуру, яка захищає товар.
 • Використовуються для різноманітних цілей від упаковки подарунків до зберігання та перевезення товарів. Вони поєднують у собі зручність і надійність упаковки.

о5

Коробка з віконцем

Картонні коробки з віконцем – це вид упаковки, який завойовує популярність завдяки своїм прозорим отворам. Ця упаковка є ідеальним рішенням для товарів, де важливий не лише вміст, але і його зовнішній вигляд, наприклад кондитерські вироби.

Основні особливості

 • Оснащені вікном із прозорого матеріалу, яке дозволяє споживачам зразу побачити товар. Вони оглядають його через вікно – зручно та швидко.
 • Такі картонні коробки за індивідуальними розмірами та формами виготовляються відповідно до вимог вашого продукту.
 • Ці коробки можуть мати логотип, брендований дизайн тощо.

о5

Упаковки з точками склеювання

Упаковка з точками склеювання – це популярний вид упаковки, який зручно складати й збирати завдяки спеціальним точкам або лініям склеювання. Вони часто використовуються для зберігання і транспортування товарів у роздрібних та оптових торгівлях.

Основні особливості

 • Точки склеювання забезпечують стійкість упаковки під час транспортування та зберігання товарів. Вони не розходяться і не допускають пошкоджень.
 • Цей вид упаковки часто використовується для різних товарів, як от косметика, продукти харчування, електроніка, подарункові товари та інше.

о5

Коробки зі заправленням торців

Коробка зі заправленням торців відзначається особливою конструкцією, що дозволяє легко відкривати та закривати коробку. Цей вид упаковки широко використовується для упаковки подарунків та товарів.

Основні особливості

 • Відкидна кришка цього типу упаковки робить її дуже зручною в користуванні. Ви можете легко відкривати та закривати коробку без додаткових зусиль.
 • Захищає вміст від вологи, пилу і пошкоджень під час транспортування та зберігання.

о5

Обичайка на упаковці

Обичайка – це традиційний і стильний спосіб прикрасити вашу упаковку. Зазвичай вона представляє собою додаткову частину матеріалу, яка кріпиться на кришці та/або дні упаковки. Її основна функція – забезпечити зручність для користувача та тримати упаковку закритою до моменту використання. Вигляд обичайки може варіюватися від простого надрізу до складних та оригінальних рішень.

Основні особливості

 • Обичайка є символом традиційної упаковки, що залишилася з минулих часів. Вона додає вашому продукту дух історії та стабільності.
 • Можна легко персоналізувати, додавши на неї ваш логотип, брендований текст чи іншу інформацію. Це робить її незамінною для позиціювання вашого продукту на ринку.
 • Вибір обичайки залежить від вашого смаку та концепції продукту. Від класичної до сучасної, від тонкої смужки до прямокутника – варіантів дизайну безліч.

о5

Конструкція «пенал»

Конструкція «пенал» є однією з популярних форм упаковки з картону, яка обладнана механізмом витягування. Основні особливості включають високу міцність та стійкість, завдяки яким такий вид упаковки здатен захищати товари від пошкоджень під час транспортування та зберігання. Це особливо важливо для товарів, які потребують додаткового захисту та догляду.

Коробки-книжки

Коробки-книжки – це стильний і елегантний вид упаковки з картону, який надає вашим товарам особливого шарму. Вони відкриваються як книга і розкривають ваш продукт перед споживачем із найкращого боку. Конструкція ідеально підходить для подарунків, косметики, ювелірних виробів та інших продуктів, які заслуговують на особливий підхід.

Шоу-бокс

Шоу-бокс складається з великого «вікна», яке дозволяє споживачам переглядати вміст упаковки. Ця конструкція ідеально підходить для продуктів, які мають багато деталей або ті, які вигідно демонструвати. Шоу-бокси можуть бути використані для ефектної презентації і продажу іграшок, косметики та інших товарів. Вони дозволяють створити унікальний інтер'єр на прилавках та привернути увагу покупців до вашого продукту.

Кожна коробка може поєднувати в собі кілька різних конструкцій, тому поділ на види за конструкціями – умовний.

Незалежно від призначення чи конструкції важливо, щоб ваша упаковка була стильною, надійною та функціональною.

Наша друкарня готова виготовити індивідуальну упаковку з картону будь-якої складності відповідно з вашими побажаннями.

АРТ-ПРЕСС on Facebook АРТ-ПРЕСС on Instagram АРТ-ПРЕСС on Telegram